Hudba na svatbu

Jsme skupina profesionálních muzikantů, kteří hrají jako kapela na svatbu a všude tam kde nesmí chybět živá hudba. Hrajeme jak firemní párty, velké plesy, obecní bály, tak i svatební produkce, narozeniny apod. Náš repertoár tvoří široký záběr od muzikálových melodií přes taneční evergreeny, aktuální hity, zahraniční i domácí scény, disco, country až po hudbu určenou k rautům.

Velkou předností skupiny je naprostá flexibilita co do počtu členů, tak i přání zákazníka. Kromě živé hudby poskytujeme také ozvučení sálu vlastní aparaturou a nasvícení pódia. Cena vždy záleží na konkrétní domluvě se svatebčany nebo pořadatelem a jelikož nemáme hodinové sazby (jako např. amatérské skupiny), je vždy jednodušší a mnohem rychlejší vše domluvit ústně.

Podle našich dlouholetých zkušeností je velmi důležité vybrat správnou hudbu a vždy je dobré zvážit na čem ušetřit. Naše nástrojové složení (klávesy, zpěv, trubka a saxofon) je ideální pro prakticky všechny hudební styly. Proto nejsme hudebně vyhraněná kapela. Jako správná živá hudba na svatbu musíme co nejvěrněji zahrát jak swing, pop, country, ale i valčík, polku, tango.

Našim mottem je poznat písničku již po prvních taktech. Proto dlouhý čas věnujeme finální podobě ve studiu, kde dozpíváváme i vokální party. Ve spojení s živým zpěvem tak vzniká co možná nejvěrnější podoba každého songu.

Ve složení Pavel – klávesy, Zdeňka – zpěv, Luboš – trubka a Honza – saxofon vystupujeme již bezmála 20 let. Budeme rádi, když se na nás s Vaší poptávkou kapely obrátíte i Vy.

Zavolejte si nebo napište o nezávaznou nabídku.

CAROLINE BAND