Hudba na ples

Jsme skupina profesionálních hudebníků, kteří mají za sebou bohaté zkušenosti s hudební produkcí plesových oslav. Jako ideální hudba na ples jsme schopni uspokojit veškeré Vaše požadavky. Naše zkušenosti ze stovek odehraných firemních i maturitních plesů Vám zajistí kvalitní hudební doprovod Vašeho plesu.

Nástrojové složení tvoří klávesista Pavel, který je vedoucím aranžérem skupiny, trumpetista Luboš, saxofonista Jan a zpěvačka Zdeňka, která dodává svým mimořádným mezzosopránem hlavní sound skupiny.

Naším hlavním mottem je co možná nejvěrnější provedení originální nahrávky. Výběr repertoáru se skládá z osvědčených hitů naší i zahraniční produkce (60. 70. 80. 90.léta až po současnost) a největší hity swingové, taneční i muzikálové scény.

Vlastníme samozřejmě kompletní hudební i světelnou aparaturu a podle požadavku pořadatele je možné skupinu zeštíhlet jako Trio i Duo, ale i rozšířit o druhé klávesy nebo kytaru.

Při výběru hudby na ples je důležité si uvědomit, že vybraná kapela Vás musí celý večer kvalitně bavit. Proto poslechněte si náš playlist a reference.

Věříme, že Vám po naší společné spolupráci utkví příjemné vzpomínky na Váš firemní nebo maturitní ples a že Váš správný výběr hudby na ples k tomu dopomůže.

CAROLINE BAND